previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Je libo výhled na hvězdy?

POSED DOMEČEK

Domeček ubytuje až pět nocležníků a poskytuje jak daleké výhledy do krajiny, tak na třpytící se hvězdy. To vše při kompaktním rozměru 2,5 x 3 metrů. Vychytávky, jako skládací postel, pak umožňují v mžiku změnit spodní část posedu v taneční parket či romantickou jídelnu. 


Cena od 279 tisíc korun českých bez DPH


popis

Posed, který umožní přespání až 5! dospěláků. Dole minimalistický taneční parket a nebo ležení pro dva díky výklopné posteli. Nahoře pak výhled na hvězdy velkorysým prosklením. Nechybí ani řada vychytávek jako je mini koupelna ve formě stylového umyvadla, sezení v okně, či tyč na sušení oblečení. Možno instalovat jak do výšky, tak na zem, podvozek, či ponton.


Jarní Edice

V tuto chvíli sbíráme objednávky pro 15 ks posedů v naší limitované Jarní edici. Za cenu 349 000,- bez DPH máte možnost získat luxusně vybavený posed a
ušetříte tak přes 50 000,-. Limitovaný balíček se skládá z následujících ingrediencí:

 • svařenec verze 2.0 – nastříkán profi barvou, která vydrží více než 173 let, statiku umíme až do 4,5 metru i s možností nádrže pod posed až 1 kubík
 • kalená skla – což rozhodně neznamená, že by přes ně bylo hůře vidět, vyznačují se 5x větší tepelnou odolností (takže se hodí i do sauny), jsou mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější /protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky
 • výklopná postel včetně výklopného stolu – toto je takový náš „must have“ modul, který mávnutím kouzelného proutku proměníte v postel, stůl nebo volný prostor, tři v jednom co vás neomrzí, skládejte!
 • žebřík nahoru – pro pohodlnou cestu do patra
 • kuchyňka – policový systém, který můžete doplnit o umyvadlo a barel na vodu a zvládnete zde připravit teplý nápoj i špagetu pro vaše spolubydlící
 • větší sezení ke stolu/ lavice (zároveň jako úložný prostor) 2X – na lavice se pohodlně usadí až 5 dospěláků a pohodlně povečeří (to jsme zkoušeli) a současně si dovnitř uložíte své věci, máme rádi praktické a užitečné věci
 • schody rozšířené – pro větší komfort jsme rozšířili schody na 1m
 • paket bezpečí – tj kódový zámek s možným upgradem mobilem otvíranou verzi a vnitřní petlice s madlem
 • věšáky – jak na ručníky, tak na mokré bundy či sexy prádlo
 • roleta 2x – rolovatelný závěs, který vám udělá tmu, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, když je zrovna nebudete chtít
 • okno kulaté NEW! – ala ponorka, pro více světla do posedu jsme umístili kulaté okno do dveří, získáte tak současně i dokonalý přehled, kdo vám klepe na dveře
 • střešní okno/ výhled na hvězdy – být na chvíli hvězdářem a zkusit si některá souhvězdí pojmenovat, některé věci na našich posedech zbožňujeme, třeba tohle okno, ležíte a pozorujete
 • designový věšák/ na ramínka – když pověsíte věci na ramínka, znamená to, že je nemusíte žehlit, další výhoda je, že zde mohou v klidu a pohodě uschnout
 • Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám posed povezeme. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky. Obojí poradíme či zařídíme.


Kolem dokola


Projděte si náš 3d model a odhalte každé zákoutí.

Doplňky

Manželská výklopná postel s matrací
Bude zaručeně tím nejoblíbenějším místem v posedu. Je umístěna přímo u hlavního okna a skýtá tak nádherný výhled. Budete uvnitř a přitom velmi blízko tomu, co je venku. Spát, snít a těšit se na probuzení. To jak spíme se dokáže odrazit na tom, jak se cítíme a jak žijeme. Naším přáním tedy rozhodně je, aby se vám v posedu spalo hezky. Můžete se tak probouzet s dokonalým výhledem a pohledem na svět. Postel je vybavena kvalitní matrací od českého výrobce a součástí tohoto spacího balíčku jsou i veškeré lůžkoviny. Když je zrovna nebudete potřebovat, je pro ně připraven úložný prostor. Matrace 5 ks 80 x 200 cm pro horní i dolní postele v ceně.

Cena modulu je: 24 900,- bez DPH

Výklopný stůl + 2 ks lavice
Pohodlně se ke stolu vejde 5 dospěláků. Můžete snídat, večeře, hrát karty a místo bude i na skleničky. Na zdraví!

Cena modulu je: 9 900,- bez DPH

Kuchyňka
Nejedná se o plně vybavenou profesionální kuchyň. Ale výbornou kávu zde zvládnete připravit raz dva. Základem je policový systém přesně padnoucí do prostoru mezi vchodové dveře a stěnu. Úložný prostor je doplněný o barel s vodou a umyvadlo. S tímto modulem se můžete proměnit v luxusního šéfkuchaře na neočekávatelném místě. Asistovat vám bude výklopný stoleček a závěsná židle, kterou dokážete rozložit mávnutím jedné ruky. Čarujte.

Cena modulu je: 20 900,- bez DPH

Teplo
Abychom zaručili, že si pobyt v posedu užijete každou roční i denní dobu, máme pro vás různé možnosti vytápění. A vám pak nebude zima. První možností jsou kamínka na dřevo Morso 1412 (včetně komínu a bezpečnostních prvků). V případě, že máte připojení k el. sítím, můžete si instalovat přímotop. Další variací na teplo je dobře vypadající plynové topení a nebo námi oblíbený bio-krb.

Cena modulu je různá v závislosti na zvoleném vytápění.

Plynová kamna MEVA
Litinový model Provence či Relax Delux?Obě dvě varianty dokáží posed vytopit během hodiny do letních teplot. Zkoušeli jsme to, fakt. Jedná se o propan-butanová topidla. Ale nemusíte se obávat, vše je naprosto bezpečné, certifikované a schválené podle nejpřísnějších bezpečnostních norem. Ideální použitý s 10kg propan-butanovou lahví.

Cena modulu MEVA Provence je 11 900,- bez DPH, MEVA Relax Deluxe za 5 890,- bez DPH

Ostrovní solární systém a osvětlení
Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme solární panel. Součástí je akumulátor 12V/25Ah – včetně regulátoru, pojistek a USB výstupu. Do této sestavy je napojená nabíjecí přenosná lampa. Pro intimní osvětlení je instalovaná i dekorativní linka. S touto sestavičkou vydržíte svítit celou noc a telefon si k tomu nabijete několikrát.

Cena modulu je: 12 900,- bez DPH

Lampička malá FERMOB 12 cm
Pár věcí máme opravdu rádi. Tuhle lampičku například. Vyrábí se ve třech různých velikostech a dá se použít venku i uvnitř. Má redukování síly světla ve třech polohách a po dobití vydrží svítit 10 – 13 hodin. V kombinaci se solárním systémem funguje skvěle. Nezahřívá se a držadlo lampy je vyrobené z lakovaného hliníku, svítící kryt pak z polyetylenu. Must have!Cena modulu malá 12 cm je: 1 400,- a větší verze 25 cm je: 1900,- bez DPH

2x vnitřní závěs rolovatelný + věšáky

Tuhle parádičku vyrobila naše šikovná Ivča. Závěs, který spustíte ve chvíli, kdy potřebujete větší tmu a nebo nechcete, aby vás budil paprsek. Na věšáky si můžete odložit ručníky nebo nechat bundy schnout.

Cena modulu je: 6 500,- bez DPHSuché WC nebo kompostovací záchod
Je libo retro kadibudku nebo moderní kompostovací záchod? Když budete potřebovat. Odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěrem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina. Dodávaná je včetně polystyrenového prkénka, které vás nebude studit.

Cena modulu je: 16 900,- bez DPH

V Bezpečí
Safety first a pouze s pozvánkou. Tento balíček vám zaručí maximální svobodu a maximální bezpečí. Tato výbava obsahuje velká madla na vchodových dveřích z obou stran. Pro uzamčení dveří slouží robustní petlice, která je vybavená kódovým zámkem. V případě zájmu můžete mít i chytrý visací zámek s bezdrátovou technologií (bt nebo NFC). Bez pozvání se k vám tudíž žádný medvěd nedostane. 

Cena modulu je: 4000,- bez DPH

Posed
Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 1, 8 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH


Na vodě
Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH

Na kolech
Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH

Objednejte si posed

  Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda. Nebo nám zavolejte na 775 085 826 / Lea.
  Nabízíme i možnost koupený posed pronajímat v rámci sítě TreeBee a zajistit si tak pravidelný příjem.