previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Designový

POSED KRABIČKA

Nejoblíbenější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků a jednoho dítěte, respektive velkorysou romantiku pro dva. Ležení zabíhající až ven z posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru.


Cena od 199 tisíc korun českých bez DPH


popis

Nejoblíbenější verze posedu, který umožňuje na půdorysu 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) přespání dvou dospěláků a jednoho dítěte dle konfigurace, respektive velkorysou romantiku pro dva. Ležení zabíhající až ven z posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru. Součástí může být i minimalistická koupelna, tvořená krásným, kulatým umyvadlem 🙂


Jarní Edice

V tuto chvíli sbíráme objednávky pro 15 ks posedů v naší limitované Jarní edici. Za cenu 269 000,- bez DPH máte možnost získat luxusně vybavený posed Krabička/ postel fix a ušetříte tak přes 55 000,-. Limitovaný balíček se skládá z následujících ingrediencí.

Do Krabičky umíme dát i náš “must have” modul/ výklopná postel včetně výklopného stolu + ještě větší okno. Součástí jsou pak i intergoravné úložné prostory. Posed Krabička bohatý na tyto parádičky je v
Jarní edici za 289 000,- bez DPH/ ušetříte tak skoro 60 000,-.

 • svařenec verze 2.0 – nastříkán profi barvou, která vydrží více než 173 let, statiku umíme až do 4,5 metru i s možností nádrže pod posed až 1 kubík
 • kalené sklo – což rozhodně neznamená, že by přes něj bylo hůře vidět, vyznačuje se 5x větší tepelnou odolností (takže se hodí i do sauny), je mnohem pevnější a zároveň pružnější, taky bezpečnější / protože při případném rozbití vznikají malé neostré krychličky
 • postel –  obsahující úložný prostor plus přistýlku
 • kuchyňka – policový systém, který můžete doplnit o umyvadlo a barel na vodu a zvládnete zde připravit teplý nápoj i špagetu pro vaše spolubydlící
 • lavička – co třeba taková ta ranní kávička ráno na terase?!
 • vyklápěcí stoleček + rozkládací židle – rozložíte ho a další rozložení může být snídaňové a nebo základna pro vaší kancelář na posedu, 
 • úložná krabička/ sezení – boxík na který sednete a dovnitř schováte svoje věci
 • schody rozšířené – pro větší komfort jsme rozšířili schody na 1m
 • paket bezpečí – tj kódový zámek s možným upgradem mobilem otvíranou verzi a vnitřní petlice s madlem
 • věšáky – jak na ručníky, tak na mokré bundy či sexy prádlo
 • roleta – rolovatelný závěs, který vám udělá tmu, kdykoliv si to bude přát a také dokáže chránit před paprsky, když je zrovna nebudete chtít
 • okno kulaté NEW! – ala ponorka, pro více světla do posedu jsme umístili kulaté okno do dveří, získáte tak současně i dokonalý přehled, kdo vám klepe na dveře
 • Cena neobsahuje manipulaci na místě + dopravu na vaše vysněné místo. Bude záležet, jak daleko vám posed povezeme. Před usazením posedu bude potřeba připravit buď zemní vruty na místě, nebo betonové patky. Obojí poradíme či zařídíme.


Kolem dokola


Projděte si náš 3d model a odhalte každé zákoutí.

Doplňky

Manželská postel s matrací + přistýlka
Spát, snít a těšit se na probuzení. To jak spíme se dokáže odrazit na tom, jak se cítíme a jak žijeme. Naším přáním tedy rozhodně je, aby se vám v posedu spalo hezky. Proto jsme pro vás připravili velkou manželskou postel, která je umístěná do předsazeného čelního okna. Je vytvořená na míru posedu a zcela integrovaná přímo do konstrukce. Můžete se tak probouzet s dokonalým výhledem a pohledem na svět. Postel je vybavena kvalitní matrací od českého výrobce a součástí tohoto spacího balíčku jsou i veškeré lůžkoviny. Když je zrovna nebudete potřebovat, je pro ně připraven úložný prostor.

Vysouvací přistýlka
Vysunovací postel s kvalitní matrací od českého výrobce pro přespání dítěte nebo menšího kamaráda. Díky preciznímu zpracování na míru jde o maximální využití zbývajícího prostoru.

Cena modulu je: 24 900,- bez DPH

Nábytek – kuchyňka, stolek, židle a lavice na terasu
Nejedná se o plně vybavenou profesionální kuchyň. Ale výbornou kávu zde zvládnete připravit raz dva. Základem je policový systém přesně padnoucí do prostoru mezi vchodové dveře a stěnu. Úložný prostor je doplněný o barel s vodou a umyvadlo. S tímto modulem se můžete proměnit v luxusního šéfkuchaře na neočekávatelném místě. Asistovat vám bude výklopný stoleček a závěsná židle, kterou dokážete rozložit mávnutím jedné ruky. Čarujte. A taková ranní káva, když si jí dáte na lavici na terase.

Cena modulu je: 20 900,- bez DPH

Teplo
Abychom zaručili, že si pobyt v posedu užijete každou roční i denní dobu, máme pro vás různé možnosti vytápění. A vám pak nebude zima. První možností jsou kamínka na dřevo Morso 1412 (včetně komínu a bezpečnostních prvků). V případě, že máte připojení k el. sítím, můžete si instalovat přímotop. Další variací na teplo je dobře vypadající plynové topení a nebo námi oblíbený bio-krb.

Cena modulu je různá v závislosti na zvoleném vytápění.

Plynová kamna MEVA
Litinový model Provence či Relax Delux?Obě dvě varianty dokáží posed vytopit během hodiny do letních teplot. Zkoušeli jsme to, fakt. Jedná se o propan-butanová topidla. Ale nemusíte se obávat, vše je naprosto bezpečné, certifikované a schválené podle nejpřísnějších bezpečnostních norem. Ideální použitý s 10kg propan-butanovou lahví.

Cena modulu MEVA Provence je 11 900,- bez DPH, MEVA Relax Deluxe za 5 890,- bez DPH

Ostrovní solární systém a osvětlení
Být soběstačný. Největší romantika umí vzniknout při svíčkách a knížku si můžete přečíst i s čelovkou. V případě, že si ale budete chtít na něco pořádně posvítit a nebo dobít svoje přístroje, nabízíme solární panel. Součástí je akumulátor 12V/25Ah – včetně regulátoru, pojistek a USB výstupu. Do této sestavy je napojená nabíjecí přenosná lampa. Pro intimní osvětlení je instalovaná i dekorativní linka. S touto sestavičkou vydržíte svítit celou noc a telefon si k tomu nabijete několikrát.

Cena modulu je: 12 900,- bez DPH


Lampička malá FERMOB 12 cm
Pár věcí máme opravdu rádi. Tuhle lampičku například. Vyrábí se ve třech různých velikostech a dá se použít venku i uvnitř. Má redukování síly světla ve třech polohách a po dobití vydrží svítit 10 – 13 hodin. V kombinaci se solárním systémem funguje skvěle. Nezahřívá se a držadlo lampy je vyrobené z lakovaného hliníku, svítící kryt pak z polyetylenu. Must have!

Cena modulu malá 12 cm je: 1 400,- větší verze 25cm je: 1900,- bez DPH


Vnitřní závěs rolovatelný + věšáky
Tuhle parádičku vyrobila naše šikovná Ivča. Závěs, který spustíte ve chvíli, kdy potřebujete větší tmu a nebo nechcete, aby vás budil paprsek. Na věšáky si můžete odložit ručníky nebo nechat bundy schnout.

Cena modulu je: 4 500,- bez DPH


Suché WC nebo kompostovací záchod
Je libo retro kadibudku nebo moderní kompostovací záchod? Když budete potřebovat. Odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěrem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina. Dodávaná je včetně polystyrenového prkénka, které vás nebude studit.

Cena modulu je: 16 900,- bez DPH


V bezpečí
Safety first a pouze s pozvánkou. Tento balíček vám zaručí maximální svobodu a maximální bezpečí. Tato výbava obsahuje velká madla na vchodových dveřích z obou stran. Pro uzamčení dveří slouží robustní petlice, která je vybavená kódovým zámkem. V případě zájmu můžete mít i chytrý visací zámek s bezdrátovou technologií (bt nebo NFC). Bez pozvání se k vám tudíž žádný medvěd nedostane. 

Cena tohoto modulu je: 4000,- bez DPH

Posed
Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 1, 8 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH

Na vodě
Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH

Na kolech
Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH


Objednejte si posed

  Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda. Nebo nám zavolejte na 775 085 826 / Lea.
  Nabízíme i možnost koupený posed pronajímat v rámci sítě TreeBee a zajistit si tak pravidelný příjem.