previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Designový

POSED SAUNIČKA

Vychází z nejoblíbenější verze posedu. Populární Krabička se proměnila v Sauničku. Půdorys 2 x 4 metry zůstává zachován (včetně kryté terasy a integrovaného sezení). Interiér je přizpůsoben pro to nejlepší saunování. Bezprostředně po si můžete vychutnat přírodu v dosud netušeném rozměru přímo ze střechy posedu.


Cena od 279 tisíc korun českých bez DPH


popis

Naše nejnovější posedává varianta, která umožňuje na půdorysu 2 x 4 metry (včetně kryté terasy a integrovaného sezení) saunování u vás na zahradě nebo vysněném místě. A až dokončíte procedury, můžete po žebříku vyšplhat na střechu a relaxovat. A když zrovna nevytopíte prostor na maximum, můžete složit lehátka a rázem vytvoříte prostor pro cokoliv dalšího. A co teprve pak, když saunu umístíte na ponton!


Kolem dokola


Projděte si náš 3d model a odhalte každé zákoutí.

Doplňky

Lehátka
Dvě praktická lehátka, která si můžete polohovat přesně tak, jak je vám to příjemné. Lze je jednoduše složit tak, že vytvoříte jedno velké letiště. Takže když nemáte zrovna roztopenou saunu, můžete je využít jak chcete. Doplnit lze matraci, takže přespat určitě dovoleno!

Lavice
Lavice přesně na míru sauny. Poskytne komfort pro několik sedících nebo na ni můžete ulehnout.

Kompaktní kuchyňko-koupelna
Nejedná se o plně vybavenou profesionální kuchyň. Ale výbornou kávu zde zvládnete připravit raz dva. Základem je policový systém přesně padnoucí do prostoru mezi vchodové dveře a stěnu. Úložný prostor je doplněný o barel s vodou a umyvadlo. S tímto modulem se můžete proměnit v luxusního šéfkuchaře na neočekávatelném místě. Asistovat vám bude výklopný stoleček a závěsná židle, kterou dokážete rozložit mávnutím jedné ruky. Čarujte.

Cena modulu je: 20 900,- bez DPH


Suché WC nebo kompostovací záchod
Je libo retro kadibudku nebo moderní kompostovací záchod? Když budete potřebovat. Odskočíte si. Kadibudka je ze dřeva a je ošetřena nátěřem. Navíc je vybavena systémem větrání tak, aby nebylo nikde okolo cítit nic nepříjemného a chrání jí střešní krytina. Dodávaná je včetně polyesterového prkénka, které vás nebude studit.

Cena modulu je: 16 900,- bez DPH


V bezpečí
Safety first a pouze s pozvánkou. Tento balíček vám zaručí maximální svobodu a maximální bezpečí. Tato výbava obsahuje velká madla na vchodových dveřích z obou stran. Pro uzamčení dveří slouží robustní petlice, která je vybavená kódovým zámkem. V případě zájmu můžete mít i chytrý visací zámek s bezdrátovou technologií (bt nebo NFC). Bez pozvání se k vám tudíž žádný medvěd nedostane. 

Cena tohoto modulu je: 4000,- bez DPH

Posed
Nedoceněná klasika naší krajiny, která umožní krásný rozhled nebo vás zavede do korun stromů. Nutně k tomu nemusíte být vášnivým vyznavačem klasické myslivosti. Základní výška podlahy dodávaného posedu je 1, 8 m. Nicméně ji můžeme upravit dle Vašich představ a konkrétních míst, na kterých bude posed stát.

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH

Na vodě
Voda je základní element. Pokud máte k dispozici rybník nebo lom, tak je toto umístění jasnou volbou. Posed bude dodán na železném plovoucím pontonu, se kterým vytvoří populární houseboat. Nemáme moře a nemáme jachty, ale můžeme mít posed na vodě!

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH

Na kolech
Jedná se o alternativu, kdy si nejste jisti místem nebo prostě jen nepotřebujete být ve vzduchu ani na vodě. Základní podvozek je určený pouze k potažení v dané lokalitě a není určen k provozu na pozemních komunikacích. Pokud byste měli v plánu pravidelné přesouvání posedu, tak můžeme posed dodat i na homologovaném přívěsu. Ideální sestava pro ty, kteří jsou neradi na jednom místě a mnohem raději pořád v pohybu. Co se hýbe, to žije.

Cena modulu je: 57 900,- bez DPH


Objednejte si posed

    Vyplňte prosím kontaktní údaje a my se Vám ozveme nežli spadne hvězda. Nebo nám zavolejte na 775 085 826 / Lea.
    Nabízíme i možnost koupený posed pronajímat v rámci sítě TreeBee a zajistit si tak pravidelný příjem.